COMARCH ERP

 

W maju 2005r. Zakład Projektowania i Wdrażania Systemów Informatyki GIGA Sp. z o.o. został autoryzowanym partnerem Firmy COMARCH S.A. i rozpoczął współpracę w zakresie:

  • sprzedaży,

  • wdrażania,

  • serwisu

produktów przeznaczonych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jednocześnie rozpoczęliśmy intensywne prace nad zintegrowaniem z systemem COMARCH ERP XL oraz COMARCH ERP OPTIMA wielomodułowych specjalistycznych systemów  dedykowanych przedsiębiorstwom komunalnym i wodociągowym - GW-MAX (przedsiębiorstwa duże i średnie) oraz MINI GW  (przedsiebiorstwa średnie i małe)

COMARCH jest polskim producentem oprogramowania. Sektor MSP firmy stanowi Centrum Kompetencyjne Grupy Kapitałowej Comarch w zakresie systemów do zarządzania. W ofercie znajdują się rozwiązania dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa działającego na rynku polskim. Konsolidacja zespołów zajmujących się systemami klasy ERP umożliwia dostosowanie istniejących w ofercie pakietów oprogramowania do nawet bardzo specyficznych potrzeb klientów, co w tym przypadku zaowocowało stworzeniem specjalistycznej oferty dla branży komunalnej w tym szczególnie dla branży "WOD-KAN".

Technologia, która została wykorzystana przy projektowaniu systemów COMARCH ERP zapewnia pełną otwartość oferowanego rozwiązania. Zarówno COMARCH ERP XL jak i COMARCH ERP OPTIMA zostały zaprojektowane i zaimplementowane tak, by umożliwić łatwą współpracę i wymianę danych z innymi aplikacjami. Rozwiązanie to stanowi optymalne pod względem wydajności, kosztów uruchomienia, czynności administracyjnych i nakładów na konserwację - połączenie.

 

Integralność informacji

COMARCH ERP XL oraz COMARCH ERP OPTIMA to wielomodułowe, w pełni zintegrowane systemy informatyczne klasy ERP dedykowane średnim, dużym i małym firmom handlowym, produkcyjnym oraz usługowym. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewniają pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Istnieje też możliwość dzierżawy systemów - czyli użytkowania ich przez Internet w modelu ASP (Application Service Provision) poprzez platformę COMARCH ERP Online. W systemie COMARCH ERP Online dane przechowywane są w Centrum Danych Comarch (DC Comarch), które zbudowane jest zgodnie z najnowszą technologią, umożliwiającą tylko autoryzowany dostęp do systemu.

Pewność jutra

COMARCH ERP to produkty całkowicie polskie, dostosowane do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej.  Systemy zostały zaprojektowane i zrealizowane przez zespoły wysoko wykwalifikowanych projektantów, programistów i konsultantów, którzy - wraz z Partnerami Comarch - stanowią silne wsparcie merytoryczne dla Klientów. Każda nowa wersja systemu COMARCH ERP jest dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych oraz wzbogacona o nowe funkcje zwiększające ergonomię pracy. Wszystko to łącznie z gwarancją aktualnosci oferowane jest na jasnych  prostych i z góry ustalonych zasadach dając Klientom decydujacym sie na zakup pełne poczucie bezpieczeństwa inwestycji w sprawdzone narzędzia IT.

Elastyczność i skuteczność

Szeroko rozwinięta funkcjonalność w połączeniu z możliwościami parametryzacji i konfiguracji pozwalają na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta. Elastyczność systemów umożliwia integrację z zewnętrznymi aplikacjami. Bazując na wieloletnich doświadczeniach firmy Comarch oraz Partnerów wypracowano Metodykę Wdrożeń Systemów COMARCH ERP, która pozwala na prowadzenie projektów wg sprawdzonego planu zapewniając skuteczność, optymalizację i znaczne skrócenie czasu wdrożenia.

Wydajność i bezpieczeństwo

COMARCH ERP to systemy działające w układzie klient-serwer. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii - Microsoft SQL Server 2000 - zapewniają sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych oraz integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dodatkowe narzędzia dają możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje. Unikalność produktu podkreśla certyfikat Designer for Microsoft BackOffice.

 

Wszystkie znaki handlowe i marki wymienione na stronie należą do odpowiednich właścicieli.